• fe894ec5
  • A3 (3) _副本00
  • A4 (5) _副本
  • IMG_1239_副本

Si prodhuesi kryesor në Kinë i këndeve të lojërave të brendshme, Haiber play ofron zgjidhje të lojërave të brendshme me çelës për klientët globalë.Ne mbulojmë të gjithë procesin nga projektimi i detajuar, prodhimi deri te instalimi, duke ofruar kënde lojërash të brendshme me cilësi të lartë dhe të përballueshme.

Merrni detaje

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni