Labirint rrëshqitës

Përshkrim i shkurtër:

Në këndin e lojërave, fëmijët shpesh tërhiqen nga hormoni i rrëshqitjes, ne vendosim më shumë se 10 lloje rrëshqitjesh shumëngjyrëshe, të pasura dhe të larmishme, përmes dizajnit kreativ dhe estetik të hapësirës në këndin e lojërave, krijojmë një park me rrëshqitje që fëmijët nuk mund të lodhen. e lojës, produkteve të karnavaleve me rrëshqitje të inovacionit dhe ndikimit të fortë vizual, gjithashtu bëjnë që parku juaj tematik i brendshëm të bëhet fokusi i qytetit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Në këndin e lojërave, fëmijët shpesh tërhiqen nga hormoni i rrëshqitjes, ne vendosim më shumë se 10 lloje rrëshqitjesh shumëngjyrëshe, të pasura dhe të larmishme, përmes dizajnit kreativ dhe estetik të hapësirës në këndin e lojërave, krijojmë një park me rrëshqitje që fëmijët nuk mund të lodhen. e lojës, produkteve të karnavaleve me rrëshqitje të inovacionit dhe ndikimit të fortë vizual, gjithashtu bëjnë që parku juaj tematik i brendshëm të bëhet fokusi i qytetit.

Shesh lojërash të brendshme të karnavaleve me rrëshqitje3

Rrëshqitja është gjithmonë pajisja më tërheqëse për fëmijët në sheshin e lojërave, pajisjet e gjata dhe tërheqëse në fushë për të formuar një peizazh të bukur, do të bëhen fokusi i vëmendjes, lërini fëmijët të mos harrojnë kurrë të zvarriten.

Karnaval i rrëshqitjes është bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme, dhe materiali dhe dizajni janë në përputhje të plotë me standardet e sigurisë.Dizajni i lojës është i arsyeshëm për të reduktuar barrën për funksionimin tuaj.

Rrëshqitja është gjithmonë pajisja më tërheqëse për fëmijët në sheshin e lojërave, pajisjet e gjata dhe tërheqëse në fushë për të formuar një peizazh të bukur, do të bëhen fokusi i vëmendjes, lërini fëmijët të mos harrojnë kurrë të zvarriten.

Karnaval i rrëshqitjes është bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme, dhe materiali dhe dizajni janë në përputhje të plotë me standardet e sigurisë.Dizajni i lojës është i arsyeshëm për të reduktuar barrën për funksionimin tuaj.

Të përshtatshme për

Parku argëtues, qendër tregtare, supermarket, kopsht fëmijësh, qendër ditore/kopsht, restorante, komunitet, spital etj.

Materiali

(1) Pjesë plastike: LLDPE, HDPE, Eko-miqësore, e qëndrueshme

(2) Tuba të galvanizuar: Φ48mm, trashësi 1.5mm/1.8mm ose më shumë, të mbuluara me mbushje me shkumë PVC

(3) Pjesë të buta: druri brenda, sfungjer me fleksibilitet të lartë dhe mbulesë e mirë PVC e vonuar nga flaka

(4) Dyshekë dyshemeje: dyshekë ekologjikisht miqësore me shkumë EVA, trashësi 2 mm,

(5) Rrjeta sigurie: rrjetë sigurie najloni rezistente ndaj zjarrit, opsionale në formë diamanti dhe shumë ngjyra

Paketimi

Film standard PP me pambuk brenda.Dhe disa lodra të paketuara në kuti kartoni

Instalimi

Procedura e montimit, rasti i projektit dhe video e instalimit, Shërbimi i instalimit opsional

Certifikatat

CE, EN1176, raporti TUV, ISO9001, ASTM1918, AS3533 i kualifikuar

Çfarë duhet të bëjë blerësi përpara se të fillojmë dizajnin falas?

1.Nëse nuk ka asnjë pengesë në zonën e lojës, thjesht na ofroni gjatësinë dhe gjerësinë dhe lartësinë, vendndodhja e hyrjes dhe e daljes së zonës së lojës është e mjaftueshme.

2. Blerësi duhet të ofrojë vizatimin CAD që tregon dimensionet specifike të zonës së lojës, duke shënuar vendndodhjen dhe madhësinë e shtyllave, hyrjen dhe daljen.

Një vizatim i qartë me dorë është gjithashtu i pranueshëm.

3. Kërkesa për temën e këndit të lojërave, shtresat dhe komponentët brenda nëse ka.

Koha e prodhimit

3-10 ditë pune për porosi standarde


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Merrni detaje

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Merrni detaje

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni