Rainbow Net lojë për fëmijë

Përshkrim i shkurtër:

Struktura është bërë tërësisht me rrjetë të endur, duke imituar folenë e milingonave dhe duke krijuar një hapësirë ​​private për fëmijët për të luajtur.Fëmijët jo vetëm që mund të ngjiten në brendësi, ngjyra e pasur mund të ushtrojë gjithashtu ndjeshmërinë e fëmijës ndaj ngjyrës, zhvillimin e imagjinatës.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Struktura është bërë tërësisht me rrjetë të endur, duke imituar folenë e milingonave dhe duke krijuar një hapësirë ​​private për fëmijët për të luajtur.Fëmijët jo vetëm që mund të ngjiten në brendësi, ngjyra e pasur mund të ushtrojë gjithashtu ndjeshmërinë e fëmijës ndaj ngjyrës, zhvillimin e imagjinatës.

1587371395 (1)
1587371467
1587371484
Rainbow Net lojë për fëmijë
Rainbow Net Toddler play1

Rrjeta e ylberit mund të bëhet në forma të ndryshme, për të krijuar një hapësirë ​​private për fëmijët për të eksploruar, për të ushtruar perceptimin e fëmijëve për ngjyrën dhe hapësirën.

Rrjeta Rainbow është bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe të qëndrueshme, dhe materiali dhe dizajni janë në përputhje të plotë me standardet e sigurisë.Dizajni i lojës është i arsyeshëm për të reduktuar barrën për funksionimin tuaj.

Materiali

(1) Pjesë plastike: LLDPE, HDPE, Eko-miqësore, e qëndrueshme

(2) Tuba të galvanizuar: Φ48mm, trashësi 1.5mm/1.8mm ose më shumë, të mbuluara me mbushje me shkumë PVC

(3) Pjesë të buta: druri brenda, sfungjer me fleksibilitet të lartë dhe mbulesë e mirë PVC e vonuar nga flaka

(4) Dyshekë dyshemeje: dyshekë ekologjikisht miqësore me shkumë EVA, trashësi 2 mm,

(5) Rrjeta sigurie: rrjetë sigurie najloni rezistente ndaj zjarrit, opsionale në formë diamanti dhe shumë ngjyra

Çfarë duhet të bëjë blerësi përpara se të fillojmë dizajnin falas?

1.Nëse nuk ka asnjë pengesë në zonën e lojës, thjesht na ofroni gjatësinë dhe gjerësinë dhe lartësinë, vendndodhja e hyrjes dhe e daljes së zonës së lojës është e mjaftueshme.

2. Blerësi duhet të ofrojë vizatimin CAD që tregon dimensionet specifike të zonës së lojës, duke shënuar vendndodhjen dhe madhësinë e shtyllave, hyrjen dhe daljen.

Një vizatim i qartë me dorë është gjithashtu i pranueshëm.

3. Kërkesa për temën e këndit të lojërave, shtresat dhe komponentët brenda nëse ka.

Të përshtatshme për

Parku argëtues, qendër tregtare, supermarket, kopsht fëmijësh, qendër ditore/kopsht, restorante, komunitet, spital etj.

Paketimi

Film standard PP me pambuk brenda.Dhe disa lodra të paketuara në kuti kartoni

Instalimi

Procedura e montimit, rasti i projektit dhe video e instalimit, Shërbimi i instalimit opsional

Certifikatat

CE, EN1176, raporti TUV, ISO9001, ASTM1918, AS3533 i kualifikuar

Koha e prodhimit

3-10 ditë pune për porosi standarde


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Merrni detaje

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Merrni detaje

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni